tazmaico

معرفی پویشگران سهندآذران تبریزآزما

تجربه متفاوت با تکنولوژی

فیلم در باره شرکت تبریز آزما 

زیر مجموعه هولدینگ سنتال

شرکت  تبریز آزما

تجربه نوین تکنولوژی

شرکت پویشگران سهندآذران تبریزآزما یکی از شرکتهای هولدینگ سنتال در بهمن ماه سال 1395 بصورت رسمی کار خود را در زمینه طراحی و تولید صنایع الکترونیک و کنتورهای برق هوشمند آغاز نمود.

این شرکت با اتکا به پیشینه 25 سال فعالیت مدیریت این شرکت که عضو هیئت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد تبریز بوده و اعضای دیگر هیئت مدیره  که در زمینه صنایع برق و الکترونیک فعالیت داشته اند و با اتکا به نیروهای انسانی  متعهد و متخصص که همگی از افراد نخبه دانشگاهی جذب شده و در واحد تحقیق و توسعه این شرکت مشغول به کار می باشند با هدف ایجاد بستر صنایع الکترونیک  با محوریت تولید کنتور به منظور تامین نیاز مصارف داخلی صنایع و نیاز خانوارها و رفع کمبود طراحی و تولید بردهای الکترونیکی در کشور توانسته اند تولیدات کنتور برق چند تعرفه تک فاز دیجیتالی و کنتور برق هوشمند فهام 2 و دیگر تولیدات همچون یو پی اس، دستگاه پوزیشنر عملگر برقی و طراحی و ساخت ECU موتور ژنراتور های با سوخت گاز و ... را با موفقیت از صفر تا صد آن را طراحی، تولید و به اتمام برسانند. 

شرکت پویشگران سهندآذران تبریزآزما در نیل به این اهداف دارای برترین دستگاههای تست و آزمایشگاهی پیشرفته با بروزترین تکنولوژی می باشد که این تجهیزات خود را از داخل و از کشورهای پیشرو در این صنعت تهیه و حمل و نصب نموده نموده است.

بسیار خرسند خواهیم بود در آینده ای نزدیک نیز با توسعه صنایع الکترونیک در زمینه انرژی های نو و تجدید پذیر و مبدل های الکترونیکی موردنیاز صنایع کشور عزیزمان ایران گامی هرچند کوچک برداریم.

 

  • دانش روز دنیا
  • برترین متخصصان
  • تنکسین های مجرب
  • سیستم های پیشرفته
  • کادر مجرب
  • تکنولوژی روز
کنتور تبریز

ما پرسنل مجرب استخدام می کنیم

 

شرکت تبریز آزما همیشه خواهان همکاری با کارشناسان خبره است